درمان پروستات بطور طبیعی و گیاهی
درمان پروستات

درمان پروستات در طب اسلامی

پروستات یا پروفسرته عضوی از دستگاه تناسلی مردان می باشدکه در ابتدای مجرای ادراری در لگن خاصره وجود دارد. پروستات غده‌ای سفت است  که به شکل هرم می باشد و قسمتی از آن بافت غددی و قسمتی دیگر دارای بافت عضلانی_همبندی است و مجرای ادرار پروستاتی را احاطه می‌کند. این غده در موقع انزال منقبض شده  و ماده شیری رنگ قلیایی در منی ترشح می‌کند. حالت ژلاتینی بودن منی نیز  به همین دلیل است.

غدهٔ پروستات در دوران کودکی تقریبا کوچک است و در سن بلوغ تحت تأثیر تستوسترون شروع به رشد خواهد کرد. این غده در حدود ۲۰ سالگی به اندازهٔ تقریباً ثابت می‌رسد و تا سن حدود ۴۰ تا ۵۰ سالگی به همین اندازه باقی خواهد ماند. پروستات نه تنها  در تولید مثل وظایف اساسی دارد، بلکه در ادرار مردان هم نقش مهمی دارد. پروستات مجرای عبور ادرار را در فاصله مثانه تا آلت تناسلی دربر گرفته‌است. منقبض شدن عضلات پروستات باعث آهسته شدن جریان ادرار می‌شود.

درمان پروستات در طب اسلامی

از علائم پروستات می توان به سختی ادرار اشاره کرد. زیرا با بزرگ شده پروستات راه خروجی ادرار بسته می شود و ادرار نمی توند از مثانه تخلیه شود.. جهت درمان پروستات در طب اسلامی، موارد زیر توسط استاد تبریزیان توصیه شده است:

با مصرف موارد فوق می توانید بدون نیاز به عمل جراحی و هزینه های کلان، پروستات را درمان کنید.

 

>> کلیه موارد دارویی فوق در فروشگاه طب اسلامی “اسلام دارو” موجود می باشد و جهت تهیه هرکدام می توانید روی آن کلیک کنید.

درباره ی مدیر سایت

هدف ترویج طب اسلامی

مطالب مشابه

درمان عفونت مجرای ادراری

درمان عفونت مجرای ادراری

عفونت دستگاه ادراری نوعی عفونت باکتریایی می باشد که در بخشی از دستگاه ادراری به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

داروخانه طب اسلامی