خانه >> معرفی طب اسلامی >> قصور در پزشکی

قصور در پزشکی

قصور در پزشکی مدرن آنقدر وحشتناک و زیاد است که مردم جهان گروه گروه از این طب ورشکسته بیزار شده و به سمت طبهای جایگزین که عمدتا گیاهی هستتد پناه آورده اند. قبل از همه خود کشورهای اروپائی و امریکا به طب گیاهی برگشته اند. فقط یک عده منفعت طلب جهان سومی هنوز طب استعماری صهیونیستی را تبلیغ میکنند.

متاسفانه ما گرفتار دولتهایی متحجر و ظالم هستیم که با هر دانش و خلاقیت برخورد میکنند. دانش پژوهان و دانشمندان در نهایت محرومیت و بدبختی به سر میبرند. امروز ما بعد از نزدیک به چهل سال تحقیق وفعالیت و درمان بیماران حتی یک ساختمان بی ارزش برای مداوای مردم نداریم. نفرین ابدی بر این تشکیلات و وزارتخانه های مخالف دین و صاحبان اصلی دین یعنی اهل بیت علیها السلام.

امروز در کشورهای اسلامی برای هر گناه و هر کار بی ارزش تشکیلات عریض و طویل وجود دارد و انواع ساختمانهای مجلل، ولی ما در طب اسلامی اجاره نشین هستیم و هر روز نقل مکان میکنیم از این مسجد به آن حسینیه, از این حسینیه به آن خانه قدیمی.
انگار ما بزرگترین جنایتها را مرتکب شدیم, هر روز یک تهدید, هر روز یک دادگاه…

روزی که طب اسلامی پا خواهد گرفت شما به عنوان بدترین انسانهای تاریخ و مخالف با علم معرفی خواهید شد.

نقمت و عذاب الهی بر شما باد که اینچنین هم به اصطلاح و به ظاهر عالمتان و هم غیر عالمتان با علوم اهل بیت برخورد میکنند.

خانه های مجلل میسازید, همه چیزش اتوماتیک,اسم نمیبرم, ولی طب اسلامی با هزاران روایت که هر کدامش به هزار دنیای کافران می ارزد در نهایت محرومیت و فاقد امکانات به سر میبرد.

 

 

 

کانال دفتر آیت الله تبریزیان

درباره ی مدیر سایت

هدف ترویج طب اسلامی

مطالب مشابه

بیانیه مهم آیت الله تبریزیان

پیام آیت الله تبریزیان به وزارت بهداشت

آیت الله تبریزیان خطاب به پزشکان طب شیمیایی/مدرن و وزارت بهداشت چنین می فرمایند: ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

داروخانه طب اسلامی