سلعه درمان تمامی زخمهای حاد و خصوصا زخم دیابتی

50,000تومان

توضیحات

سلعه درمان کننده کلیه زخمهای حاد و عفونی(سلعه درمان تمامی زخمهای حاد و خصوصا زخم دیابتی)

سلعه پمادی کاملا گیاهی و قوی می باشد که برای کلیه زخمهای شدید و حاد بدن، بسیار موثر است.

از جمله زخمهایی که با سلعه قابل درمان است:

  • اثر جراحی و بخیه
  • زخم دیابتی
  • زخمهای ناشی از خارشهای اگزما، پسوریازیس و دیگر مشکلات پوستی
  • زخمهای ناشی از خراشهای شدید و خفیف
  • عفونتهای پوستی
  • عفونتهای و زخمهای رحمی بانوان
  • ترمیم فوری اعضای قطع شده بدن
  • و هر نوع زخم دیگری

نکته بسیار مهم:

پماد سلعه خیلی فوری و طی کمتر از ۲۴ ساعت هر نوع زخمی را ترمیم میکند و عفونت آن را بسرعت برطرف می کند. خصوصا این پماد برای زخمهای دیابتی که ممکن است به قطع عضوی از بدن منجر شود نیز موثر است و بسرعت زخم و عفونت شخص دیابتی را رفع می کند و مانع از قطع عضو بدن شخص می شود.

سلعه برای درمان زخمهای ناشی از جای عمل و جراحی نیز بسیار خوب نتیجه میدهد و مانع از عفونت این زخمها می شود. ما برای ترمیم فوری هر زخمی این پماد را تجویز می کنیم.

قیمت این پماد در مقابل پمادهای شیمیایی که برای درمان زخمهای دیابتی تجویز میشود، بسیار پایین تر بوده و صرفه اقتصادی نیز دارد.

 

 سلعه درمان تمامی زخمهای حاد و خصوصا زخم دیابتی

زخمهای حاد اگر دیر ترمیم شوند و یا دچار عفونت شوند ممکن است جان فرد بیمار و یا عضو عفونی شده بیمار را به خطر بیاندازند. بهتر است همیشه مراقب زخمهای حاد و عفونی باشیم و از هرچه زودتر آنها را درمان کنیم. در طب شیمیایی یک سری داروهای قوی در بدن تزریق می کنند تا عفونت های بدن را رفع کنند قافل از اینکه همان داروها عواض بسیار بدی بر روی بدن فرد بیمار خواهند داشت. همچنین یک سری پمادهایی در طب شیمیایی برای ترمیم زخمها وجود دارد که هزینه های سنگینی را باید برای آنها پرداخت کنید.

ما توصیه میکنیم بجای هزینه سنگین برای خرید پمادهای طب شیمیایی و یا استفاده از انتی بیوتیکهای مضر، از پماد کاملا گیاهی و قوی ما استفاده کنید تا هم زخم های خاد را زودتر ترمیم کنید و برای زخمهای دیابتی نیز جلوی قطع شدن عضو فرد بیمار را بیرید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سلعه درمان تمامی زخمهای حاد و خصوصا زخم دیابتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 4 =

داروخانه طب اسلامی