سنگ شکن قوی کلیه » فروشگاه مرکزی طب اسلامی تبریزیان

سنگ شکن قوی کلیه

۳,۹۵۰,۰۰۰تومان

توضیحات

ترکیب گیاهی معجزه گر سنگ شکن قوی کلیه فقط در ۱۵ روز

ترکیبی از چندین گیاه

مژده مژده دوستان عزیز خبر خیلی خوبی داریم براتون

.

درمان صدر درصدی سنگ کلیه

.

این ترکیب گیاهی هر نوع سنگ کلیه را دفع میکند. اگه سنگ کوچک باشد با یه بسته رفع خواهد شد. اگه خیلی بزرگ یا تعداد سنگ زیاد باشه نهایت با دو یا سه بسته کاملا دفع خواهد شد. البته بدون هیچ دردی عمل دفع صورت میگیرد.

.

سنگ ها مثل نبات در آب حل می شوند، بر خلاف سایر روش ها مثل عمل سنگ شکن در بیمارستان که عوارض داره، بدون درد و خونریزی فقط طی ۱۵ شب درمان میشوید .

.

نکته جالب اینجاست که این گیاه حتی کلیه رو هم تقویت میکنه.

.

این محصول کاملا گیاهی بوده و هیچ عوارضی ندارد.

.

شاید باور نکنید که این گیاه بدون هیچ مسکنی سنگ را دفع میکند و فقط دو هفته دارو مصرف میکنید. باکمترین هزینه از شر عمل ‌و سنگ شکن راحت می شوید. خیلیها درمان شدن که عکس مدارک چند نمونه را رو همین صفحه گذاشتیم.

.نکته مهم:

در حین درمان از مایعات کمتر مصرف شود فقط در حالت تشنگی مایعات درحد رفع عتش مصرف شود

اگر حین مصرف دارو درصورت بزرگی یا تعداد زیاد سنگ، دچار درد شدن از مسکن یا شیاف استفاده شود. یعنی اگه درد داشتین درمان را قطع نکنید و ادامه بدین حتما

 

سنگ شکن قوی گیاهیسنگ شکن فوق قوی مدرکسنگ شکن مدرکسنگ شکن مدرک

.

درباره سنگ کلیه

.

سنگ کلیه یک جسم سخت می باشد که از مواد شیمیایی موجود در ادرار ساخته می‌شود. چهار نوع سنگ کلیه وجود دارد: اگزالات کلسیم، اسید اوریک، استروویت و سیستین. در طب مدرن سنگ کلیه ممکن است با سنگ شکنی موج شوک، رحم، نفرولیتومی از راه پوست یا نفرولیتوتریپسی درمان شود و حتی ممکن است هیچوقت درمان نشود. علائم شایع وجود سنگ کلیه عبارتند از:
  • درد شدید در ناحیه کمر
  • وجود خون در ادرار
  • گاها ایجاد حالت تهوع
  • گاها استفراغ
  • تب و لرز
  • ادراری با بوی بد یا کدر
.
ادرار دارای مواد زائد مختلفی است که در آن حل شده است. هنگامی که مقدار زیادی مواد زاید در مایع کم ادرار وجود دارد، کریستال‌ها شروع به تشکیل می‌کنند. کریستال‌ها عناصر دیگر را جذب می‌کنند و به هم می‌پیوندند تا جامدی را تشکیل دهند که بزرگتر شده و به سنگ بی‌انجامد، مگر اینکه با ادرار از بدن خارج شود. معمولاً این مواد شیمیایی توسط شیمیدان ارشد بدن، یعنی کلیه از ادرار دفع می‌شوند. در بیشتر افراد، داشتن مایع ادرار کافی باعث شستشوی این مواد زاید می‌شود یا سایر مواد شیمیایی موجود در ادرار از تشکیل سنگ جلوگیری می‌کند. مواد شیمیایی تشکیل‌دهنده سنگ عبارتند از کلسیم، اگزالات، اورات، سیستین، گزانتین و فسفات.
.
درمان سنگ کلیه با طب اسلامی تبریزیان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سنگ شکن قوی کلیه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *