جوارش /درمان لکنت زبان / تیربدین

(دیدگاه 3 کاربر)

۲۵,۰۰۰تومان


 

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

در طب اسلامی از جوارش / تیربدین برای موارد زیر استفاده می شود:

>>  درمان لکنت زبان

>> بلغم را می برد.

 

نحوه مصرف جوارش:

روزی سه مرتبه همانند نمک روی زبان بپاشید و بگذارید مدتی روی زبان بماند.

هر چقدر بیشتر بماند نتیجه آن بهتر است.

 

توصیه های طب اسلامی برای درمان لکنت زبان

در طب مدرن درمانی برای رفع لکنت زبان وجود ندارد. درحالی که عامل اصلی لکنت از ترس و استرس و اضطراب است. همچنین بلغم موجود در سر نیز مغز را سرد میکند. بلغم موجئد در سر قدرت تکلم را پایین میاورد.

جهت درمان لکنت، اگر عامل بلغمی باشد، باید علاوه بر جوارش از بلغمزدا نیز استفاده کرد. اما اگر از ترس و استرس باشد باید سودابر و سنا مکی و ملین مصرف کرد. همچنین ممکن است فرد از چیزهایی ماورایی بترسد یا وحشت داشته باشد. در این صورت باید از بخور حضرت مریم و تدابیر دفع اجنه نیز کمک گرفت.

از دیگر داروها، میتوانید از سنگ نشادر و جامع امام رضا علیه السلام استفاده کرد. یا آب انار  به همراه جامع امام رضا علیه السلام استفاده کنید. طرز مصرف سنگ نشادر و جامع(لکنت زبان) در صفحه مورد نظر ذکر شده است. اما جهت درمان با جامع و آب انار، در طول ۱ هفته درمان را میتوان انجام داد. به این صورت که روزی یک بار جامع را با یک لیوان آب انار میل کنید.

جهت راهنمایی بیشتر برای تهیه دارو میتوانید از مشاور سایت کمک بگیرید.

3 دیدگاه برای جوارش /درمان لکنت زبان / تیربدین

 1. بهزاد

  سلام.من خریدم.بعد که تو دهن نگهداشتیم قورتش بدیم یا توف کنیم بیرون.

  • مدیر سایت

   سلام نه بعدش بریزین بیرون

 2. hossein

  سلام ببخشید من پسر ۲۰ ساله ای هستم که تو تلفذ حرف «ر» مشکل دارم ، میخواستم بدونم آیا هیچ درمانی تو طب اسلامی برا مشکل من وجود داره یا نه؟

  • مدیر سایت

   سلام بله امکانش هست با همین داروی جوارش درمان بشه

 3. محمد

  عرض سلام خدمت شما، آیا این داروی جوارش را می توان برای رفع بلغم خورد؟ شما در بخش نظرات فرمودید نباید قورت بدهیم ولی آیت الله تبریزیان در مباحثشان فرموده اند که ترکیبات جوارش(زیره سیاه زیره کرمانی پوست قرفه نمک هندی دارفلفل فلفل شکر سرخ) آسیاب شوند و به شکل گَرد روی زبان بریزند برای لکنت زبان و برای بر طرف کردن بلغم یک قاشق مربا خوری صبح ناشتا خورده بشود. آیت الله تبریزیان فرموده اند که می شود خورد. آیا همه شاگردان و نمایندگان آیت الله تبریزیان، جوارش را با یک ترکیب درست می کنند یا نه جوارشی که شما دارید با جوارش آیت الله تبریزیان فرق دارد و نباید خورده شود؟ تشکر از شما که وقتتان را در اختیار بنده میگذارید. موفق و سلامت باشید.

  • مدیر سایت

   سلام از این محصول موجودی نداریم کویا چندان جوابگو نبوده و بجای آن داروی لکنت زبان و جامع و آب انار برای لکنت زبان بهتر جواب می دهد و برای رفع بلغم نیز داروی بلغمزا مصرف کنید بهتر است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 2 =