مطالب مورد توجه

تصاحب ساخت داروی طریفل طب اسلامی، توسط آمریکا

داروی طریفل

تصاحب ساخت داروی طریفل طب اسلامی، توسط آمریکا

داروی طریفل درمان بیماری های سخت مانند رماتیسم و رطوبت بدن و ترشح آب بینی و زیاد بودن آب دهان و تعریق زائد و تکرر ادرار و لَفوس و بلغم است.

دو گونه داروی طریفل داریم یک طریفل معمولی و دیگری طریفل زرد است. فرق آن دو این است که طریفل زرد در روغن زرد گاوی جوشانده می‌شود.

امام صادق (ع) فرمودند:

حضرت موسی (ع) از تری و رطوبت به خداوند شکایت کرد و خداوند به او دستور داد، هلیله و بلیله و آمله را بگیرد و با عسل خمیر درست کند و مصرف کند. سپس امام صادق (ع) فرمود: این همان داروی طریفل است.

در روایت دیگری پیامبر (ص) فرمودند:

هلیله سیاه، بلیله، آمله و روغن زرد گاوی را مخلوط کنید و بجوشانید و با عسل خمیر درست کنید، این همان طریفل است

ترکیبات :

در خارج از ایران این دارو با نام triphala به فروش میرسد

> همان داروی طریفل در طب اسلامی در آمریکا دارد تولید میشود ، ترکیبش هم ذکر شده.
>>  مسلمانان بخوابید طب اسلامی را دارند از دست شما می گیرند.

>> تصاحب ساخت طریفل طب اسلامی، توسط آمریکا صورت گرفت. آگاه باشد که  طب مسلمانان ربوده نشود.

دارویی که در عکس مشاهده میکنید در کشور آمریکا تولید می گردد و بعنوان مکمل برای پاکسازی کلون، کبد و سم زدایی بدن مصرف می شود.

جالب اینجاست که این دارو با نام Triphala عرضه می شود و دقیقا دارای ترکیب طریفل در طب اسلامی می باشد که شامل ترکیبات مساوی پودر هلیله،آمله و بلیله می باشد.

همچنین قیمت ۶۰ کپسول آن نیز تقریبا معادل ۶۰ هزار تومان لست.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه در “تصاحب ساخت داروی طریفل طب اسلامی، توسط آمریکا

 1. نسل سوم گفت:

  به نام خدا
  خداقوت
  جسارتا عرضی داشتم
  میگم اگر میخایم طب اسلامی رو بهتر در دنیا نشر دهیم و علوم اهل بیت علیهم السلام و انقلاب اسلامی رو منتشر کنیم باید سیستماتیک و کاملا روی ریل فعلی قانونی حرکت کنیم
  زمانی که کشور ما مدرک تخصصی طب سنتی رسمی صادر می شود چقدر خوب است که شاگردان استاد به صورت رسمی تحصیل کنندو ان شاءالله پس از طی مراحل به عنوان متخصص رسمی بتوانند هم دفاع علمی در خارج از کشور در کنفرانس های علمی پزشکی را انجام دهند تا هم تا زبان فارسی را به عنوان زبان رسمی علم پزشکی اسلامی رواج دهند و هم داروسازی رسمی در کل دنیا را به نام خود ثبت کنند.
  این از حالت فعلی خیلی بهتر است ان شاءالله موفق باشید
  یاعلی

 2. سيما گفت:

  خیلى خوشحالم که این سایت رادر انترنت مى بینم اما نمیدانم دوا هاى شما را از کجا بدست اورده مى توانم من در کشور کانادا زندگى دارم

  1. سلام
   متاسفانه ارسال به خارج از کشور مقدور نیست. اما اگر از دوستان و آشنایانتون قصد سفر نزد شما را دارند می توانند تهیه کنند و با خودشون براتون بیارن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *