درمان اوتیسم
درمان طبیعی اوتیسم

درمان اوتیسم با طب اسلامی

اوتیسم نوعی معلولیت ذهنی است و در روایات به آن “خبل” می گویند. اوتیسم، ضایعه نخاعی است که باعث می شود مغز کامل نشود. این بیماری بیشتر معلول جن زدگی در حین انعقاد با در زمان تولد یا ده روز اول بعده از تولد بچه است. گاهی علت آن همبستر شدن در زمان قاعدگی است. درمانش در طب اسلامی استاد تبریزیان عبارت است از:

 1. بخور حضرت مریم علیه السلام
 2. داوری عقل
 3. روغن بنفشه پایه کنجد در بینی ریخته شود.
 4. روغن سداب سرکه در بینی ریخته شود.
 5. جامع امام علیه السلام + آب انار
 6. داروی تقویت عصب
 7. طریفل

 

دیگر نگران اوتیسم فرزندانتان نباشید زیرا با طب اسلامی براحتی قابل درمان است.

 

۱۱ دیدگاه

 1. سلام واقعا چند نفر با این مواردی که قید کردید درمان شدند؟ آیا این ادعا قابل استناد هست؟

 2. سلام مجدد .من سوالم این بود که چند نفر رو تا به حال درمان کردید که خودشون درمان قطعی رو به شما گزارش دادند ؟

  • سلام من پسرم اوتیسم خفیف داشت به اسمش جواب نمیداد و کارهای تکراری میکرد اصلا تعامل با بچه های دیگه نداشت و تو یک جمع با مهمونی فقط با ماشین های اسباب بازی خودش به شکل درازکش بازی میکرد اما با خوردن تغریبا یک هفته داروهای طب اسلامی کلا تغییر کرد و الان فقط یکم مشکل پرخاشگری داره و کم تعامل برقرارکردن با غریبه ها یا افرادی که زیاد نمیبینشون ، که اونم شاید به خاطر کامل طی نکردن دوره درمان و امجام ندادن بخور که اصلی ترین درمان اوتیسمه باشه ، من به معجزه طب اسلامی ایمان دارم و فقط یک مشکل داروهای طب اسلامی شکل اونهاست که اکثرا پودری هستن یا بدخور هستن و دادنشون به بچه های کوچیک واقعا سخته و مشکل من هم برای کامل نکردن درمان فقط همین مورد بود که پسرم هیچ جورداروها رو نمیخورد.اما طب اسلامی در درمان اوتیسم معجزه میکنه من به عینه تاثیر همون چند وعده دادنش رو در پسرم دیدم

 3. سلام. وقت بخیر.دختر من ۹سالشه.اوتیسم داره. و هر دوا درمونی که کردیم نتیجه نداده.جدیدا هم اوضاعش بدتر شده. خواهشا راهنماییم کنیم. واقعا توصیه آقای تبریزیان جواب میده؟داروهاشو از کجا تهیه کنیم؟؟

 4. سلام توروخداراستشوبگین این بیماری درمان داره من حدس میزنم پسرم اوتیسم خفیف داره آیابااین داروهاخوب میشه

 5. با سلام، همه دارو ها باید هم زمان استفاده بشه؟ یا به نوبت،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

داروخانه طب اسلامی