خانه >> بیماریها >> درمان بیماریهای غدد و کیست >> درمان کیست های زیاد در بدن
درمان کیست های زیاد در بدن
کیست ها

درمان کیست های زیاد در بدن

وجود کیست ها در بدن امری متداول است و ممکن است در هر جای بدن و در هر سنی بروز کند. کیست ها در اندازه های مختلف ایجاد می شوند؛ ممکن است تنها زیر میکروسکوپ قابل مشاهده باشند و یا اینکه آنقدر رشد کنند که جایگزین اندام ها و بافت های طبیعی بدن شوند.

علائم، نشانه ها و طریقه تشخیص کیستها: گاهی اوقات خود فرد وقتی توده ای غیرعادی در بدن خود حس می کند، می تواند آن را احساس کند. بطور مثال، کیست های پوستی یا بافت های زیر پوست معمولاً قابل مشاهده میباشند. کیست های غدد پستانی (سینه ها) نیز ممکن است قابل لمس باشند بطوری که وقتی با انگشتانتان به آن ناحیه دست بزنید، آن را احساس می کنید. کیست های اندام های داخلی مثل کلیه ها یا کبد ممکن است هیچ علامت و نشانه ای نداشته باشند و توسط خود فرد قابل تشخیص نباشند و با آزمایشات مشخص می شوند.

درمان کیستهای زیاد در بدن با طب اسلامی:  

جهت درمان وجود کیست های زیاد در بدن ، طب اسلامی راه حل مناسبی قرار داده که با داروی گیاهی براحتی قابل درمان است. طبق نظر استاد تبریزیان برای رفع کیستهای بدن، باید دستور زیر را انجام داد:

نحوه مصرف دارو برای ازبین بردن کیستهای زیاد بدن: دو قاشق غذاخوری سداب در دو لیوان آب جوشانده شود تا به یک لیوان  برسد و سپس آن را صاف کنید و بیست گرم تباشیر آسیاب شده در آن حل کنید و شب موقع خواب میل کنید.

 

 

 

۴ دیدگاه

  1. سلام. من در سایت دیگر دیدم ک برای کیست در هر نقطه از بدن یه نوع نوشته مثلا با آب سنا یا آب مرزنجوش یا… با سداب برای همه کیست ها جواب میده؟

  2. سلام برای درمان کیستهای چربی که درسر وکتف دراومدن وبزرگ هم شدن یعنی ده سالی میشه که هستن بااین روش سداب وتباشیر جواب میده یااینکه درمانش فرق میکنه
    اگرفرق داره لطفا راه حلشو بگین ممنون میشم چون خیلی وقته درگیرشم به قدری بزرگ هستن که ازروی لباس وروسری مشخص هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

داروخانه طب اسلامی