درمان دیستونی گردن (لرزش سر)
دیستونی گردن (لرزش سر)

دیستونی گردن (لرزش سر)

دیستونی یا بدقوامی ماهیچه‌ها، انقباض غیرارادی مکرر و طولانی در یک عضله یا در گروهی از عضلات است و در واقع یک اختلال حرکتی– عصبی بحساب می آید. دیستونی‌ها اغلب باعث بروز حرکات غیرطبیعی و اختلالات وضعیتی ناتوان کننده می باشند. علتهای مختلفی در ایجاد دیستونی نقش دارند، سر دسته علل ایجادکننده آنها، علل ارثی، تروماها و صدمات فیزیکی، بعضی عفونت‌ها، مصدومیت‌ها، عوارض برخی داروها، کم رسیدن اکسیژن حین زایمان، بروز ضربات زایمانی و افزایش بیش از حد معمول بیلی روبین هنگام دوران نوزادی و شیرخواری را می‌توان نام برد. در برخی موارد امکان دارد مسایل بیماری‌های داخلی جمجمه‌ای موضعی هم در ایجاد انواع دیستونی نقش داشته باشند.

دیستونی گردن شایعترین فرم دیستونی موضعی است. در این بیماری انقباضات چرخشی در سر و گردن رخ میدهد. انقباض طولانی در عضلات گردن منجر به تغییر در وضعیت و پوزیشن غیر عادی گردن می شود.علائم دیستونی گردن  اغلب در موقع راه رفتن یا در مواقع استرس شدید می شود که با استراحت و خواب کمتر می شود.

طب اسلامی آیت الله تبریزیان علت این ناهنجاری در گردن را ضعف اعصاب می داند و به همین منظور، جهت درمان ضعف اعصاب داروهای گیاهی را تجویز می کند.

موارد درمانی دیستونی گردن (لرزش سر) در طب اسلامی آیت الله تبریزیان:

با تهیه و مصرف موارد فوق به اذن خداوند می توانید دیستونی گردن (لرزش سر) را درمان کنید.

داروهای فوق در فروشگاه طب اسلامی اسلام دارو موجود می باشد.

مطالب مشابه

شکر صنعتی عامل بیماری آلزایمر

در حال حاضر آلزایمر از دردناکترین بیماری های قرن است. آلزایمر که با حواس پرتیهای …

۱۳ دیدگاه

 1. دیدگاهم اینست که دنیا مهد عذاب است سوالم اینست که خلقت جهنم برای چیست؟

 2. باسلام.
  پسری هستم ۳۰ ساله،مجرد،ازدوران کودکی به حرکت سر و چشم مبتلا هستم
  متاسفانه خیلی از مواقع خیلی ها بنابه مسائلی به روم میارن.
  دنبال این هستم که اگر درمان داره ، درمان کنم.
  ممنون میشم اگر مشهد دکتری میشناسید معرفی کنید

 3. سلام
  خانمی ۲۷ساله ومجرد هستم از حدود پنج سال پیش دچار لرزش گردن وکمی لرزش دست هستم که موقع استرس وعصبانیت بیشتر میشه،به پزشکهای طب مدرن مراجهع کردم واز همه لحاظ بررسی شدم وکاملا سالم اعلام کردندبه پزشک طب سنتی واسلامی هم مراجعه کرده ام وهیچکدام در روند بهبود بیماریم کمکی نکردند واز یافتن علت بیماری ناتوانند و همینطور لرزشم رو به پیشرفت است ،لرزشم خیلی شدید شده وخیلی عصبی و مستحسل شدم ینی درمانی برای من وجود ندارد؟

  • سلام نگران نباشید با داروهای ذکر شده در همین صفحه درمان می شوید. کیفیت دارو در بهبود بسیار موثر است هردارویی از هرجایی نباید تهیه کنید . بخور حضرت مریم و دعای حرز همراه نیز حتما بگیرید.

 4. درضمن داروی تقویت اعصاب طب اسلامی وبخور حضرت مریم هم سه جلسه توسط خود طبیب انجام دادم وبدتر هم شدم متاسفانه وفرمودند که آسیب ماورائی هست اما دلیل اطلی رو نمیدونند ،بحق امام زمان اگر میتونید کمکم کنید دیگه دارم خفه میشم از همه بریدم بخدا دارم کافر میشم

  • سلام
   من هم همین مشکل رو دارم من ۳۷ سالم هست و لرزش دستم سه چهار سالیه که تبدیل به لرزش سر شده و خیلی باعث کاهش اعتماد به نفسم و منزوی شدنم شده در طب امروز به این لرزش میگن لرزش فامیلی معمولا ارثی میرسه با قرص کنترلش میکنن و لی میگن درمان نادره چون ژنتیکی هست داروهای طب سنتی رو هم من به طور کامل استفاده نکردم ولی همین مقداری که استفاده کردم نتیجه چندانی نگرفتم

   • سلام دوست عزیز. شما باید بخور حضرت مریم بگیرین و یه سری داروهای طب اسلامی رو مصرف کنید تا انشاءالله نتیجه رضایت بخش رو بگیرید. اعتقاد به درمان هم اصل مهمی که در درمان بسیار موثر است.

 5. من مردی ۵۲ ساله هستم دو ساله مبتلا به بیماری لرزش سر و دست شده ام به هر دکتری رفتم نتیجه نگرفتم میخواستم ببینم شما میتونین کمکم کنین

  • سلام. بله قابل درمان می باشد به امید خدا. یسری تدابیر و دستورات و داروها هیت به همراه بخور حضرت مریم که باید مصرف کنید .برای راهنمایی بیشتر واتساپ پیام بدین.شماره مشاور در سایت موجود است ۰۹۱۱۹۱۱۰۹۹۳

 6. و اینکه آدرس و شماره تلفن لطف کنید تا حضوری خدمت برسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

داروخانه طب اسلامی